top of page

Toptan bayan atlet çeşitleri

toptan bayan atlet

Toptan bayan iç çamaşırı modelleri arasından en çok tercih edileni toptan bayan atlet grubudur. Biz, genel olarak tutku ve seher yıldızı bayan toptan atlet modelleri ile birlikte diğer kadın atlet modellerine de yer veriyoruz. Toptan ucuz atlet almak isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği ürünlerimiz pamuklu ve likralıdır. Naylon içermez. İp askılı ve geniş askılı modeller ve siyah beyaz gri, kırmızı ve ten renkleri  mevcuttur. Aynı zamanda bu kategoride tutku bayan atlet, tutku çıtçıtlı badi, seher yıldızı çıtçıtlı badi ve ilke marka atlet külot takımlarını bulabilirsiniz.

Atlet, kadınların önemli bir kısmının günlük hayatta kullandığı iç giyim ürünlerinden biridir. Yani toptan bayan atlet alıp satanlar için kolaylıkla satılabilecek ürünlerdendir.  Toptan atlet çeşitlerimizde pamuklu kumaşlar kullanılmaktadır.  Ribana ve likralı oldukları için esneklik özellikleri vardır.  Uygun fiyat ve kaliteli toptan iç giyim ürünlerini satıcılarla buluşturmaktayız

Toptan atlet modellerimizde farklı renk ve beden seçenekleri mevcuttur. Ucuz atlet arayanlar için uygun ürünlerimiz mevcuttur.  Ürünlerimiz toptan satıldıkları için paketler halinde satın almanız gerekmektedir. Toptan atlet siparişleriniz dilerseniz kapıda ödemeli gönderilir. Toptan iç giyim modellerimiz garantilidir. Sorunlu ürünler için kayıtsız şartsız iade ve değişim yapılmaktadır. Evde iç giyim satanlar ve satmayı düşünenler için de toptan atlet tedarik edilir.

Sitemizde aynı zamanda Pazar malı toptan iç çamaşırı çeşitlerine de bakabilirsiniz. Toptan tutku bayan atletlerde ip askılı ve geniş askılı modeller mevcuttur.  Tutku atletlerde beden tablosu şu şekildedir:

1 NO: XS

2 NO: S

3 NO: M

4 NO: L

5 NO: XL

6 NO: XXL

TOPTAN TUTKU BAYAN ATLET

TOPTAN İLKE BAYAN ATLET

TOPTAN SEHER YILDIZI BAYAN ATLET

TOPTAN DESENLİ BAYAN ATLET