top of page

Toptan tutku bayan külot ve iç çamaşırı fiyatları

Güncelleme tarihi: 26 Eki
Herkese merhaba. Bu yazımızda sizlere toptan tutku bayan külotları ve toptan tutku bayan külot nasıl alınır sorularına yanıt vermeye çalışacağız. Hepimizin bildiği gibi Türkiye’de yüzlerce hatta binlerce kadın evde iç çamaşırı satarak ciddi oranda ek gelir elde ediyor. Bunun yanında pazarda ve mağazada iç çamaşırı satarak iyi derecede gelir elde edenler de mevcut. Tutku markasının iç çamaşırı modelleri de herkese ve her kesime hitap ettiği için toptan iç çamaşırı arayanların en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor.


Tutku markası hem erkek, hem bayan hem de çocuk iç çamaşırı üretiyor ve iç çamaşırı piyasasında güzel bir yer edinmiş durumda. Tutku markası çeşit olarak da aslında toptan iç çamaşırı almak isteyenlere de geniş bir yelpaze sunuyor. Tutku markasının bayan bikini külot modelleri, bayan atlet modelleri, bayan çıtçıtlı badi zıbın modelleri, erkek atlet ve boxer modelleri, kız ve erkek çocuk atlet ve slip külotları mevcut. Yani tutku markası sizler için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Buradan da anlaşılacağı gibi tutku marka toptan iç çamaşırı almak isteyenler için hayli fazla seçenek mevcut..

Aslında bu yazımızda sizlere daha çok toptan bayan külot fiyat ve satışları ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. Her şeyden önce tutku bayan külotları emsallerine göre hem ucuz hem de kalitelidir. Emsal markalar piyasada daha pahalıya satılıyor. Renklipazar toptan iç giyim’ de tutku bayan külot fiyatları gayet uygundur ve istediğiniz modeli seçip satın alabilirsiniz.

Toptan Tutku bayan külot lar likralıdır ve pamukludur. Likralı özelliği sayesinde giydiğiniz iç çamaşırı bedeninizi tamamen sarar.Tutku bayan külot modelleri pamukludur ve naylon içermez. Pamuklu kumaşı sayesinde sizi terletmez ve daha rahat hissetmenizi sağlar.

Toptan tutku bayan külot iç çamaşırı modellerinde bir çok farklı renk ve model seçeneği mevcuttur. Düz model tutku iç çamaşırları, dantelli bayan tutku külotlar, desenli model tutku bayan külot iç çamaşırı modelleri ve çeşitleri mevcuttur. Model ve renklere renklipazartoptan.com sayfasından bakabilirsiniz.

Toptan tutku bayan külot iç çamaşırı modelleri 12’li paketler halinde satılmaktadır. Yanai toptan alışverişler paketler halinde yapılır. Tek tek renk ve beden seçimi yapamazsınız. Paketlerin içindeki bayan tutku külot renkleri genellikle aynı iken bazı modellerde 1 paketin içinde farklı renkler ve modeller karışık bulunmaktadır. Bununla ilgili model seçeneklerine yine renklipazartoptan.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Toptan tutku bayan külot fiyatları için sabit tek bir fiyat yazmak imkansız. Çünkü fiyatlar biraz değişkenlik gösterebiliyor. Bunun sebebi ise günün koşullarına, dolar kuruna ve hammadde fiyatlarının dalgalı bir seyir izlemesi olarak değerlendirilebilir. Güncel tutku bayan külot fiyatlarına sayfamızdan buradan bakabilirsiniz.

Toptan tutku bayan bikini külot iç çamaşırı alarak ister evde satış yapın, ister pazarda satış yapın, isterseniz de mağazada satış yaparak güzel bir şekilde gelir elde edin. Eğer toptan tutku bayan külot alma fikriniz var ve araştırma sürecinde iseniz yukarıda anlattıklarım sizler için yol gösterici olacaktır.

Diğer yazılarımızda görüşmek üzere…

953 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Perakende iç çamaşırı satış mağazası olanlar, pazarda iç giyim ürünleri satanlar, evde iç çamaşırı satarak ek gelir elde etmek isteyenler sattıkları ürünleri toptancılardan tedarik ederler. Toptan iç

bottom of page